יום הולדת בחדר בריחה

יום הולדת בחדר בריחה

האם חשבתם פעם לחגוג יום הולדת בחדר בריחה?

אנחנו מחכים ליום הולדת כל השנה על מנת שנוכל להזמין את כל מי שיקר לנו לבילוי משותף ונדמה כי חדרי בריחה מציעים בדיוק את אשר נפשנו חשקה בו.

רבות הדרכים לחגוג את יום ההולדת שלכם ואין ספק כי חדר בריחה אינו האפשרות היחידה אשר תעמוד בפניכם כאשר תחליטו על מיקום מסיבת יום הולדתכם.

יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון ולזכור כי למרות שלל האפשרויות האחרות לקיום ארוע יום הולדת, חדר בריחה מהווה זכרון שתקחו אתכם הלאה.


הכל נעשה

בימינו, קיימת התחושה כי כבר "הכל נעשה" ולא ממש נותר מקום לחידוש בכל הקשור לימי הולדת וארועים קבוצתיים משמחים. אך אנו כאן על מנת לספר לכם סיפור מעט אחר. סיפור אשר שמו "חדר בריחה".

חדרי בריחה הינם למעשה טרנד שצץ בשנים האחרונות ו"תופס" גם ילדים וגם אנשים בוגרים יותר.

קיימות רמות קושי של חדרי בריחה בהם תוכלו ליהנות ובמקביל גם לאתגר את עצמכם רבות.

הבילוי בחדרי הבריחה מעניק למבקרים בהם ערך משימתי ואתגרי רב כאשר הם נאלצים לפתור חידות מגוונות ושונות על מנת "לברוח" מחדר הבריחה ש"נכלאו" בו.

ניתן לקיים אירוע רב משתתפים בקבוצות גדולות ובקבוצות קטנות יותר וחדרי בריחה מבטיחים שאף אחד מבני משפחתכם או חבריכם לא יישאר חסר מעש או משועמם.

סביר להניח כי גם לאחר שהמשחק יסתיים, עדיין תמצאו את עצמכם מדברים ומתווכחים (בהליצות הדעת כמובן, אנחנו מקווים) על מהלך המשחק והבריחה מהחדר.

יום הולדת בחדר בריחה מעניק חוויה כוללת עבור המשתתפים ומבטיח כי תישארו עם טעם של עוד וחוויה אשר לא תישכח במהרה! במידה ותרצו בכך; ניתן לקיים אירוע גדול ולהזמין גם את חבריכם מהעבודה וגם את בני משפחותיכם.


יום הולדת בחדר בריחה:
האם האתגר משתנה או קבוע?

חדרי הבריחה מציעים חדרים בעלי נושאים שונים.

במידה ובחרתם לקיים יום הולדת בחדר בריחה, תוכלו לעשות זאת גם אם כבר הייתם בעבר בחדר בריחה מסוג כזה או אחר. היות וקיימים נושאים שונים וחידות שונות, בחדר הבריחה תוכלו למצוא אתגר וכיף אשר אינם חד פעמיים.

אין ספק כי מאוד קשה להפתיע היום בכל הקשור ליום הולדת.

אנו צריכים לספק חוויה שגם אנחנו נהנה ממנה וגם הסובבים אותנו והמוזמנים ואנו סמוכים ובטוחים כי יום הולדת בחדר בריחה יספק לכם את אשר אתם מחפשים!

בחדר הבריחה תוכלו לעבוד יחדיו ולהתגבש בניסיונות לפתור חידות מאתגרות תחת איומים שונים ומטרדים שנועדו להפר את ריכוזכם.

יותר מקורי מזה יהיה קשה להציע ואנו בטוחים כי עוד תדברו רבות על יום הולדת בחדר בריחה. הבילוי מותאם לכלל הגילאים ואין הכרח כי יום ההולדת יכלול רק ילדים. לא רק שהורים מוזמנים, קיים סיכוי גבוה שהם יחזרו עם החברים מהעבודה.

אז מאיתנו אליכם, יום הולדת שמח ובואו לברוח !

Back To Topreturn to top Back To TopCall us

אסקייפ רום רעננה | חדר בריחה רעננה - משחק שבו תצטרכו לצאת מהחדר על ידי פיתרון חידות , בדומה לקווסט במחשב
חדרי בריחה קווסטיים - נימצא ברחוב היצירה 12 רעננה
09-3810000