חדר אקשן – מה זה?

הרפתקה בחשיכה (מחבואים בחשיכה) - משחק אסטרטגי במבוך חשוך

מאז שפתחנו את הרפתקה בחשיכה (סוג של מחבואים בחשיכה), הלקוחות לא מפסיקים לשאול האם זה חדר בריחה? האם יש בחדר חידות? מה המהות של המשחק? במה הוא שונה מחדר בריחה? והתשובה הראשונה והעיקרית היא: לא, זה לא חדר בריחה. זה חדר אקשן.

אז מה זה, בעצם, חדר אקשן או חדר פעולה, אקשן רום – תבחרו בשם שיותר מוצא חן בעיניכם

חדר אקשן זה סוג של משחק במציאות, שיכול לשלב אלמנטים של חדר בריחה קלאסי, פרפורמנס או משחק פיזי ואתגרי.

המיוחדות של חדרי פעולה לעומת חדרי בריחה זה בדרך כלל הדגש על דינמיקה קבוצתית ופעילות פיזית, הרי המשחק הרבה פעמים מצריך ריצה, קפיצות, זחילות או טיפוס. במשחקים כמו הרפתקה בחשיכה או מחבואים בחשיכה צריך גם להסתתר ולהתחבא.
לרוב המשחק מתרחש בחלל סגור שבמקרים מסוימים מכיל, בדומה לחדר בריחה, גם תפאורה. כמו בחדרי בריחה, המשחק בחדר אקשן מוגבל לפרק זמן מסויים – שעה או יותר ועל השחקנים לבצע משימות שונות, כדי להצליח במשחק. לפעמים אלה פעולות פיזיות, במקרים אחרים זאת צבירת נקודות או חיפוש חפצים. בניגוד לחדר בריחה חדר אקשן מתאים בדרך כלל לכמות גדולה יותר של משתתפים והמשחק לרוב תחרותי, לכן חדר אקשן יכול להיות רעיון מעולה לחגיגת יום הולדת לילדים או לפיעלות גיבוש לעובדים או לקבוצות חברים.

סוגים של חדרי אקשן

קיימים כמה סוגים של חדרי פעולה, בינם לייזר טאג, חדרי זעם (כן, כן, אלה שמותר להשתמש בהם בכוח פיזי ולשבור – חלום מתוק של לקוחות חדרי בריחה), קווסטים ספורטיביים ואתגריים בסגנון של תוכנית ריאליטי של שנות ה-90 "המבצר"
(Fort Boyard).

הרפתקה בחשיכה (מחבואים בחשיכה)

הסוג הנוסף שעליו נדבר יותר לעומק זה משחקי חושך או מחבואים בחשיכה, כמו הרפתקה בחשיכה שלנו.
הרפתקה בחשיכה זאת דוגמא מעולה למשחק חושך. המשחק בנוי כמבוך עם הרבה חללים ומעברים, עם דלתות סודיות, מקומות מסתור ומחבוא. השחקנים מקבלים ציוד מגן (בכל זאת, משחקים בחושך), מתחלקים לשתי קבוצות ומתחרים קבוצה בקבוצה בתוך חלל המשחק, תוך כדי ביצוע פעולות ומשימות שונות בחושך מוחלט. המשחק מורכב מכמה סבבים, כאשר בכל סבב יש משימות שונות לבצע: איסוף של חפצים, מחבואים, כאשר חברי אחת הקבוצות צריכים להסתתר בחושך והיריבים שלהם מהקבוצה השניה צריכים לתפוס אותם, תופסת ומשימות אחרות, שלא נגלה לכם בשלב זה.
בניגוד לחדר בריחה, ככול שכמות המשתתפים גדולה יותר, המשחק יהפוך ליותר כיפי, משעשע ומהנה.
איך תשחקו? זה תלוי רק בכם. במחבואים בחשיכה כל טקטיקה יכולה לעבוד. אפשר לתפוס פינה שקטה ולהישאר בה עד סוף המשחק, אפשר לעבור ממקום למקום, להיצמד לעוד חבר בקבוצה או להיפך להיות לבד – אתם תבחרו לבד.

למי מתאים המשחק?

הרפתקה בחשיכה הינה משחק שמתאים לקבוצות גדולות של 6-18 שחקנים. מכיוון שהמשחק מתרחש בחושך הוא אינו מומלץ לאנשים שיש להם פוביה, הרי אנחנו רוצים שתהנו. ילדים קטנים גם עלולים לפחד במחבואים בחשיכה, לכן אנחנו ממליצים להשתתף מגיל 10. המשחק גם אינו מתאים לנשים בהריון ואנשים שסובלים ממחלות לב, לחץ דם ובעיות נוירולוגיות.
הרפתקה בחשיכה יכולה להיות רעיון נהדר לאירועים כמו:
ימי הולדת
גיבוש צוותים
מסיבות רווקות/רווקים
בילוי חברים
נשארו לכם שאלות?
רוצים להזמין משחק? אנחנו פה בדיוק בשביל זה. תתקשרו למספר   09-3810000   ונשמח לעזור.

חפשו אותנו בפייסבוק

מחירון

 100 ש"ח למשתתף

מינימום 6 משתתפים

השתתפות מגיל 10 בלבד

חיילים בסדיר וסטודנטים 10% הנחה

 ילדים עד גיל 18 יש להחתים את ההורים על טופס הסרת אחריות להורדה לחץ כאן

להזמנות נא להתקשר: 09-3810000

Back To Topreturn to top Back To TopCall us

אסקייפ רום רעננה | חדר בריחה רעננה - משחק שבו תצטרכו לצאת מהחדר על ידי פיתרון חידות , בדומה לקווסט במחשב
חדרי בריחה קווסטיים - נימצא ברחוב היצירה 12 רעננה
054-6536628