חדרי בריחה לילדים | לא בורחים מהכיף

כיף גדול בחדרי בריחה לילדים שמספק לנו, לשם שינוי ולהבדיל אלפי הבדלות מישיבה מול מסך, פיתוח של מחשבה, יצירתיות, חשיבה לוגית, הסקת מסקנות ועוד ועוד. חדרי בריחה עם ילדים עשויים לתת מענה מדויק עבור הגיבוש המשפחתי הבא שלכם, עבור אירועים שונים וכו'. הצטרפו אלינו לכמה מילים.

חדר בריחה לילדים, בדרך כלל, מגיל 6 ומעלה. קיימים גם חדרי בריחה שניתן להגיע אליהם עם ילדים בני 5, אך כמובן ונצטרך לוודא כי אכן חדר הבריחה שבחרנו – מתאים ברמתו לילדים הלוקחים חלק בפעילות בו. אם אתם עדיין לא ממש בעניינים ולא מכירים את המונח הזה "חדר בריחה" – דעו כי בארץ כבר נפתחו עשרות רבות של חדרי בריחה וגם חדרי בריחה לילדים. באופן כללי, אתם יכולים להגיע לחדרי הבריחה עם חבריכם לעבודה, בני משפחותיכם, עם הדייט שלכם וכו'. המגוון של נושאי החדרים הוא רחב ותמיד תוכלו לפענח איזושהי תעלומה חדשה בחדר בריחה שונה. בחדרי בריחה עם ילדים תוכלו להנות מחדרים באווירת דמויות מסדרות טלויזיה שונות, מחדרי בריחה המתקשרים לפיענוח תעלומות ועוד. 

מה עושים שם בחדרי הבריחה?

פותרים חידות ותעלומות, מנסים להימלט ולברוח מסיטואציות שונות אשר מלוות בסיפור רקע ותפאורה התואמים את האירוע ממנו נמלטים, מפתחים ערוצי חשיבה שונים ועוד. בדרך כלל, במקביל למשחק, מקבלים גם רמזים ממשגיח המשחק – אדם אשר צופה בוידאו במעגל סגור במתרחש ומסייע, לפי הצורך, בפיתרון החידות והבריחה מהחדר. במידה ואתם לא מעוניינים ברמזים מהאדם המשגיח – יש לציין זאת מבעוד מועד.

אין ספק כי אלו מאיתנו, אשר הרעב לפתור תעלומות מנחה אותם ויצר הסקרנות מחודד אצלם – מפיקים בחדרי בריחה הנאה אדירה. היות והמלטות מחדר הבריחה מוקצבת בזמן(בד"כ שעה), אנו נמצא את עצמנו בסיעור מוחין עם הילדים והשותפים בחדר – יוצרים מציאות יחדיו על מנת להבין את המתרחש סביבנו ולברוח מהסיטואציה אליה "נקלענו".

חדרי בריחה לילדים עשויים להוות גיבוש מצוין ופעילות משפחתית שונה ומעניינת עבור כל בני המשפחה – שיפעלו ביחד ויחשבו במשותף, על מנת לפתור את התעלומה שנועלת אותם בכותלי החדר.

 נכון, המכשיר הנייד הוא בייביסיטר די מוצלח עבור לא מעט הורים, אך קיים עולם שם בחוץ עבור הילדים שלנו ואל לנו לשכוח זאת! חדרי בריחה שמתאימים לילדים מספקים לנו את הכיף הגדול הזה של פעילות משפחתית, אך יחד עם זאת, ניתן גם לערוך אירועים, אירועי ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה וכו'.

הפעילות המיוחדת הזו, המחשבה והאדרנלין המשותפים לכולם יחדיו והחוויה העצומה – הינם דברים שפשוט לא אפשרי להשיג על ידי ישיבה ממושכת בביתנו אל מול מסכים שונים.

גם אירועי ילדים אפשר | חדרי בריחה אירועי ילדים!

בדרך כלל, חדרי בריחה מתאימים עבור 2 משתתפים ומעלה. בחדרי בריחה לילדים, המותאמים לכך – תוכלו גם לארח אירוע של עד 10 ילדים ולהנות מחוויה שהילדים ידברו עליה עוד זמן מה לאחר מכן.

חדר בריחה לילדים בעלי תחומי עניין שונים ובשל כך, תוכלו לבחור נושאים שונים המאפיינים ומלווים את תרחיש הסיפור בחדר.

מתחשק לכם לפענח תעלומה של גניבת כסף\יהלומים\אבנים יקרות וחפצי ערך שונים?

בא לכם להימלט מחדר בריחה עם ילדים נוספים בכיתה, כאשר אתם מלווים בדמויות מסדרות מצוירות?

אז קדימה, לאתר את חדר הבריחה המתאים לכם!

Back To Topreturn to top Back To TopCall us

אסקייפ רום רעננה | חדר בריחה רעננה - משחק שבו תצטרכו לצאת מהחדר על ידי פיתרון חידות , בדומה לקווסט במחשב
חדרי בריחה קווסטיים - נימצא ברחוב היצירה 12 רעננה
054-6536628