שוברים של חבר

מינימום 4 שוברים בהזמנה
תתבקשו לתת 100 ש”ח לביטחון
ביטול לפחות 24 שעות לפני המשחק
מקבלים רק שוברים של מבוגרים
סיפור החדר

אתם ברי מזל. קיבלתם ירושה: בית עתיק בניו אורלינס מבת דודה של סבא מצד האמא, שלא הכרתם אותה בחיים. על הנייר הכל נראה טוב ויפה, אבל השמועות אומרות שבשנים האחרונות לחייה הגברת הסתבכה בכשפים ובעיקר בוודו. יותר מזה, אומרים גם שהיא התכוונה לקיים טקס וודו על מנת לגלות את סוד החיים הנצחיים, אך לא הספיקה כי נעלמה באמצע הטקס בנסיבות לא ברורות. לצורך ביצוע הטקס היא שיחררה את רוחות הוודו מעולם המתים שנשארו בבית ומנסים לצאת החוצה. על מנת לקבל את הירושה ולהחזיר את הרוחות לעולם המתים אתם מתבקשים להשלים את הטקס. יש לכם שעה, אחרת הרוחות יפרצו החוצה.

יום הולדת באסקייפ רום הוודו

רוצים להפתיע את יקיריכם ביום הולדתם? בואו אלינו לחדר בריחה הוודו. מסיבת יום הולדת בחדר בריחה הינה מתנה מקורית ומגניבה ביותר. אצלינו תוכלו לבלות יחד, לפתור חידות ולהשלים את המשימה. ניתן גם להפתיע את האהובים שלכם ולהחביא בחדר את המתנה או כרטיס ברכה שתקבלו מאיתנו. לתיאום תכתבו בהערות שאתם חוגגים יום הולדת ונחזור אליכם בהקדם. האווירה החגיגית מובטחת

ימי גיבוש

הפעילות בוודו - חדר בריחה רעננה , מחייבת גישה לבעיות מנקודות מבט שונה, מחייבת שיתוף ומעורבות של כלל הצוות על מנת להצליח לעמוד במשימה בזמן הנתון.

וודו - חדר בריחה רעננה

וודו - חדר בריחה רעננה. הינו בילוי המתאים לכולם. בעצם זה משחק חברתי שבו צריך לפתור חידות כדי להתקדם במשחק. לכל זה יש 60 דקות. לכל חדר יש סיפור שונה ואתם נכנסים לתוך העלילה ומרגישים ממש בתוך סיטואציה לא רגילה, וצריך למצוא את הפיתרון ע"י מחשבה יצירתית, חיפוש רמזים והגיון פשוט.

בהזמנה עם שוברים של חבר
  • מינימום 4 שוברים בהזמנה
  • תתבקשו לתת 100 ש”ח לביטחון
  • ביטול לפחות 24 שעות לפני המשחק
  • מקבלים רק שוברים של מבוגרים