שוברים של חבר

מינימום 4 שוברים בהזמנה
תתבקשו לתת 100 ש”ח לביטחון
ביטול לפחות 24 שעות לפני המשחק
מקבלים רק שוברים של מבוגרים
סיפור החדר

שלום גיבורים. שנים רבות חלפו מאז שארבעת המלכים עזבו את העולם הקסום שלנו ועכשיו נרניה שוב בסכנה. המכשפה הלבנה חזרה וכוונותיה איומות ביותר. כוחה טמון בכתר הקרח. שחררו את ארבעת שומרי נרניה שהיא כלאה והם יעזרו לכם להשיג את הכתר. רק אז נוכל לעצור את המכשפה ולהציל את נרניה.

יום הולדת באסקייפ רום נרניה

רוצים להפתיע את יקיריכם ביום הולדתם? בואו אלינו לחדר בריחה נרניה. מסיבת יום הולדת בחדר בריחה הינה מתנה מקורית ומגניבה ביותר. אצלינו תוכלו לבלות יחד, לפתור חידות ולהשלים את המשימה. ניתן גם להפתיע את האהובים שלכם ולהחביא בחדר את המתנה או כרטיס ברכה שתקבלו מאיתנו. לתיאום תכתבו בהערות שאתם חוגגים יום הולדת ונחזור אליכם בהקדם. האווירה החגיגית מובטחת

ימי גיבוש

הפעילות בנרניה- חדר בריחה רעננה , מחייבת גישה לבעיות מנקודות מבט שונה, מחייבת שיתוף ומעורבות של כלל הצוות על מנת להצליח לעמוד במשימה בזמן הנתון.

נרניה- חדר בריחה רעננה

נרניה- חדר בריחה רעננה. הינו בילוי המתאים לכולם. בעצם זה משחק חברתי שבו צריך לפתור חידות כדי להתקדם במשחק. לכל זה יש 60 דקות. לכל חדר יש סיפור שונה ואתם נכנסים לתוך העלילה ומרגישים ממש בתוך סיטואציה לא רגילה, וצריך למצוא את הפיתרון ע"י מחשבה יצירתית, חיפוש רמזים והגיון פשוט.

בהזמנה עם שוברים של חבר
  • מינימום 4 שוברים בהזמנה
  • תתבקשו לתת 100 ש”ח לביטחון
  • ביטול לפחות 24 שעות לפני המשחק
  • מקבלים רק שוברים של מבוגרים